Edith MÜLLER : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Zöldek az Európai Parlamentben - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Bündnis 90/die Grünen (Németország)

Alelnök 

  • 16-01-1996 / 17-07-1996 : A Közösségi Szállítási Rendszer vizsgálatára felállított ideiglenes bizottság
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : A Közösségi Szállítási Rendszer vizsgálatára felállított ideiglenes Bizottság

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Költségvetési Bizottság
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Bulgáriával és Romániával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Dél-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Románia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 14-12-1995 / 15-01-1996 : A Közösségi Szállítási Rendszer vizsgálatára felállított ideiglenes bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Költségvetési Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Emberi Jogi Albizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Az EU-Románia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Póttag 

  • 21-07-1994 / 29-09-1994 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Emberi Jogi Albizottsága
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 29-04-1997 / 13-10-1997 : A Lettországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Az EU-Lettország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség