Bengt-Ola RYTTAR : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Svédország)

Képviselok 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Az Észtországgal, Litvániával és Lettországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 19-01-1995 / 19-07-1995 : Ideiglenes bizottság a foglalkoztatásra
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Az Észtországgal, Litvániával és Lettországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság