Marilena MARIN : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 14-12-1994 : az Európai Liberális, Demokrata és Reformpárt képviselőcsoportja - Tag
  • 15-12-1994 / 04-07-1995 : A Forza Europa Csoport - Tag
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Egyesülés Európáért Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (Olaszország)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Bulgáriával és Romániával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Románia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Kazahsztánnal, Kirgizisztánnal, Üzbegisztánnal, Tadzsikisztánnal, Türkmenisztánnal és Mongóliával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Kazahsztánnal, Kirgizisztánnal, Üzbegisztánnal, Tadzsikisztánnal, Türkmenisztánnal és Mongóliával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A Kazahsztánnal, Kirgizisztánnal, Üzbegisztánnal, Tadzsikisztánnal, Türkmenisztánnal és Mongóliával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 14-12-1994 : Mezogazdasági és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 13-02-1995 / 15-01-1997 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Dél-Afrikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 14-10-1997 / 16-02-1999 : A Dél-Afrikával való kapcsolatokért felelos küldöttség