Graham MATHER : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Conservative and Unionist Party (Egyesült Királyság)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Ideiglenes bizottság a foglalkoztatásra
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az Ukrajnával, Fehéroroszországgal és Moldovával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az Ukrajnával, Fehéroroszországgal és Moldovával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Az Ukrajnával, Fehéroroszországgal és Moldovával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Az Ukrajnával, Fehéroroszországgal és Moldovával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-10-1997 / 19-07-1999 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 20-10-1997 / 03-04-1998 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Az Ukrajnával, Fehéroroszországgal és Moldovával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Költségvetési Bizottság
  • 01-09-1995 / 15-01-1997 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 16-09-1998 / 28-10-1998 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága