Brendan Patrick DONNELLY : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Conservative and Unionist Party (Egyesült Királyság)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az EU-Magyarország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Magyarország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-01-1997 / 18-09-1998 : Foglalkoztatási és Szociális Ügyek Bizottsága
  • 16-01-1997 / 18-09-1998 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága