Erhard MEIER : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Ausztria)

Képviselok 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-02-1996 / 10-11-1996 : A Svájccal, Izlanddal és Norvégiával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 10-04-1996 / 10-11-1996 : Pénzügyi Albizottság