Axel ANDERSSON : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Svédország)

Képviselok 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : A Dél-Afrikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Regionális Politikai Bizottság
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : A Dél-Afrikával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága