Jan ANDERSSON : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 01-01-1995 / 09-02-1995 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag
  • 10-02-1995 / 08-10-1995 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Az elnökség tagja
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Svédország)
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Socialdemokratiska arbetarepartiet (Svédország)

Alelnök 

  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Szlovák Köztársaság Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : A Lettországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Az EU-Lettország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Képviselok 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Az Észtországgal, Litvániával és Lettországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság
  • 12-07-1995 / 12-10-1995 : Az Észtországgal, Litvániával és Lettországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-10-1995 / 13-10-1995 : Az EU-Szlovák Köztársaság Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : A Lettországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Foglalkoztatási és Szociális Ügyek Bizottsága

Póttag 

  • 19-01-1995 / 21-09-1995 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 16-11-1995 / 15-01-1997 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága