Karin FALKMER : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Moderata samlingspartiet (Svédország)

Alelnök 

  • 20-03-1995 / 11-07-1995 : Az Európai Gazdasági Övezet (EEA) Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Az Európai Gazdasági Övezet (EEA) Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Képviselok 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 19-01-1995 / 19-07-1995 : Ideiglenes bizottság a foglalkoztatásra
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 16-03-1995 / 19-03-1995 : Az Európai Gazdasági Övezet (EEA) Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Kutatási, Muszaki Fejlesztési és Energetikai Bizottság
  • 05-04-1995 / 08-10-1995 : Pénzügyi Albizottság