Andrea MANZELLA : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito democratico della sinistra (Olaszország)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Democratici di Sinistra (Olaszország)

Alelnök 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Románia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága