Mikko RÖNNHOLM : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Suomen Sosialidemokraattinen Puolue/Finlands Socialdemokratiska Parti (Finnország)

Alelnök 

  • 30-10-1995 / 10-11-1996 : Az EU-Cseh Köztársaság Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Képviselok 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : A Dél-Afrikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : A Dél-Afrikával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-10-1995 / 30-10-1995 : Az EU-Cseh Köztársaság Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Póttag 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 16-01-1996 / 17-07-1996 : A Közösségi Szállítási Rendszer vizsgálatára felállított ideiglenes bizottság
  • 18-07-1996 / 10-11-1996 : A Közösségi Szállítási Rendszer vizsgálatára felállított ideiglenes Bizottság