Noël MAMÈRE : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 30-12-1996 : Az Európai Radikális Szövetség Csoportja - Az elnökség tagja
  • 31-12-1996 / 11-08-1997 : Zöldek az Európai Parlamentben - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 11-08-1997 : Energie Radicale (Franciaország)

Elnök 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az EU-Málta Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Málta Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 18-07-1996 / 15-01-1997 : A BSE (szivacsos agysorvadás) vizsgálatára felállított ideiglenes bizottság
  • 16-01-1997 / 09-06-1997 : Az Ukrajnával, Fehéroroszországgal és Moldovával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 11-08-1997 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kutatási, Muszaki Fejlesztési és Energetikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 11-08-1997 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság