Claudio AZZOLINI : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : A Forza Europa Csoport - Tag
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Egyesülés Európáért Csoport - Tag
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Egyesülés Európáért Csoport - Alelnök
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Egyesülés Európáért Csoport - Elnök
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Olaszország)

Alelnök 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az EU-Málta Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Málta Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Regionális Politikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Regionális Politikai Bizottság

Póttag 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság