Elena MARINUCCI : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito socialista italiano (Olaszország)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Socialisti democratici italiani (Olaszország)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Közép-Amerikával és Mexikóval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Az Ukrajnával, Fehéroroszországgal és Moldovával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Noi Jogok Bizottsága
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Az Ukrajnával, Fehéroroszországgal és Moldovával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Az Ukrajnával, Fehéroroszországgal és Moldovával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 25-01-1995 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Noi Jogok Bizottsága
  • 26-01-1995 / 15-01-1997 : Petíciós Bizottság
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A dél-amerikai és a MERCOSUR országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kutatási, Muszaki Fejlesztési és Energetikai Bizottság
  • 31-01-1997 / 19-07-1999 : Petíciós Bizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A dél-amerikai és a MERCOSUR országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A dél-amerikai és a MERCOSUR országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség