Giampaolo V.E. D'ANDREA : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 08-05-1995 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag
  • 09-05-1995 / 19-01-1997 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja
  • 20-01-1997 / 26-10-1998 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 26-10-1998 : Partito popolare italiano (Olaszország)

Alelnök 

  • 19-06-1998 / 26-10-1998 : Intézményi Ügyek Bizottsága

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 18-01-1996 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-06-1998 : Intézményi Ügyek Bizottsága

Póttag 

  • 21-07-1994 / 27-06-1996 : Regionális Politikai Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 27-06-1996 / 15-01-1997 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 26-10-1998 : Regionális Politikai Bizottság
  • 14-10-1997 / 26-10-1998 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség