Leoluca ORLANDO : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Zöldek az Európai Parlamentben - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : La Rete movimento democratico (Olaszország)

Alelnök 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az EU-Málta Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Málta Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága
  • 21-10-1998 / 23-02-1999 : A Palesztin Törvényhozó Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A Palesztin Törvényhozó Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 23-11-1995 : Mezogazdasági és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 22-09-1994 / 15-01-1997 : Biztonsági és Leszerelési Albizottság
  • 11-01-1996 / 15-01-1997 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Palesztin Törvényhozó Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Regionális Politikai Bizottság
  • 14-10-1997 / 20-10-1998 : A Palesztin Törvényhozó Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség