Arlene McCARTHY : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Egyesült Királyság)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Ideiglenes bizottság a foglalkoztatásra
  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Regionális Politikai Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az Ukrajnával, Fehéroroszországgal és Moldovával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az Ukrajnával, Fehéroroszországgal és Moldovával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és aKoreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Regionális Politikai Bizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 13-03-1995 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 14-03-1995 / 15-01-1997 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Az EU-Lengyelország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak