Yiannis ROUBATIS : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag
  • 09-02-1995 / 19-07-1999 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Alelnök

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Panellinio Socialistiko Kinima (Görögország)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Halászati Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Biztonsági és Leszerelési Albizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Délkelet Európával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Délkelet Európával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Bulgária Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Délkelet Európával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Halászati Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Biztonsági és Leszerelési Albizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Délkelet Európával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A Délkelet Európával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 02-02-1997 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Mashreq országokkal és az Öböl-országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 03-02-1997 / 19-07-1999 : Kutatási, Muszaki Fejlesztési és Energetikai Bizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Mashreq országokkal és az Öböl-országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A Mashreq országokkal és az Öböl-országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség