Alfonso Luigi MARRA : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : A Forza Europa Csoport - Tag
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Egyesülés Európáért Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Olaszország)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 26-10-1995 : Halászati Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 08-04-1997 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 09-04-1997 / 22-10-1997 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 23-10-1997 / 19-07-1999 : Intézményi Ügyek Bizottsága

Póttag 

  • 23-09-1994 / 19-07-1995 : Ideiglenes bizottság a foglalkoztatásra
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság
  • 27-10-1995 / 15-01-1997 : Halászati Bizottság
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kutatási, Muszaki Fejlesztési és Energetikai Bizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség