Pietro Antonio DI PRIMA : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : A Forza Europa Csoport - Tag
  • 05-07-1995 / 09-03-1997 : Egyesülés Európáért Csoport - Tag
  • 10-03-1997 / 14-06-1998 : Egyesülés Európáért Csoport - Az elnökség tagja
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Olaszország)

Elnök 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Költségvetési Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Pénzügyi Albizottság
  • 17-11-1994 / 17-11-1994 : Az EU-Málta Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Szlovák Köztársaság Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 27-10-1995 / 15-01-1997 : Halászati Bizottság
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Költségvetési Bizottság

Póttag 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Mezogazdasági és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 15-02-1995 / 27-10-1995 : Halászati Bizottság
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és aKoreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Mezogazdasági és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság