Gérard d'ABOVILLE : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Az Európai Demokrata Szövetség Csoportja - Tag
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Egyesülés Európáért Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Franciaország)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Halászati Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Halászati Bizottság
  • 21-02-1997 / 23-02-1999 : A Szlovéniával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 20-07-1999 : Az EU-Szlovénia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és aKoreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség