Susanne RIESS-PASSER : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 01-01-1995 / 25-04-1996 : független képviselők

Nemzeti pártok 

  • 01-01-1995 / 25-04-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (Ausztria)

Képviselok 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 19-01-1995 / 25-04-1996 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 13-02-1995 / 25-04-1996 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 12-07-1995 / 25-04-1996 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 19-01-1995 / 25-04-1996 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság