Hervé FABRE-AUBRESPY : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 28-08-1994 : Nemzetek Európája Csoport (Koordinációs Csoport) - Tag
  • 29-08-1994 / 10-11-1996 : Nemzetek Európája Csoport (Koordinációs Csoport) - Az elnökség titkára
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : független képviselők
  • 13-01-1997 / 12-05-1997 : Függetlenek Csoportja a Nemzetek Európájáért - Az elnökség titkára
  • 13-05-1997 / 19-07-1999 : Függetlenek Csoportja a Nemzetek Európájáért - Alelnök

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Majorité pour l'autre Europe (Franciaország)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Költségvetési Bizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Tranzkaukázussal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Tranzkaukázussal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Románia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Tranzkaukázusi köztársaságokkal (Örményország, Azerbajdzsán, Grúzia) való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Költségvetési Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : A Tranzkaukázusi köztársaságokkal (Örményország, Azerbajdzsán, Grúzia) való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : A Tranzkaukázusi köztársaságokkal (Örményország, Azerbajdzsán, Grúzia) való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
  • 26-01-1996 / 17-07-1996 : A Közösségi Szállítási Rendszer vizsgálatára felállított ideiglenes bizottság
  • 05-06-1996 / 15-01-1997 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : A Közösségi Szállítási Rendszer vizsgálatára felállított ideiglenes Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-09-1997 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 17-06-1998 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-11-1998 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
  • 03-04-1997 / 23-02-1999 : A Szlovéniával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 19-09-1997 / 19-07-1999 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 14-05-1998 / 03-05-1999 : Kutatási, Muszaki Fejlesztési és Energetikai Bizottság
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Az EU-Szlovénia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak