Antoinette FOUQUE : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 30-11-1994 : Az Európai Radikális Szövetség Csoportja - Tag
  • 01-12-1994 / 16-07-1996 : Az Európai Radikális Szövetség Csoportja - Az elnökség tagja
  • 17-07-1996 / 19-07-1999 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Energie Radicale (Franciaország)

Alelnök 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Noi Jogok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Noi Jogok Bizottsága

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Noi Jogok Bizottsága
  • 21-07-1994 / 15-07-1996 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Dél-Ázsiával és a dél-ázsiai Regionális Kooperáció Szervezetével (SAARC) való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Dél-Ázsiával és a dél-ázsiai Regionális Kooperáció Szervezetével (SAARC) való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-11-1996 / 15-01-1997 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Emberi Jogi Albizottsága

Póttag 

  • 21-07-1994 / 15-07-1996 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 18-07-1996 / 15-01-1997 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Az EU-Málta Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak