Marie-France de ROSE : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1994 / 10-11-1996 : Nemzetek Európája Csoport (Koordinációs Csoport) - Tag
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : független képviselők
  • 13-01-1997 / 01-12-1998 : Függetlenek Csoportja a Nemzetek Európájáért - Tag
  • 02-12-1998 / 19-07-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Majorité pour l'autre Europe (Franciaország)

Képviselok 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Pénzügyi Albizottság
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 09-05-1996 / 15-01-1997 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és aKoreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Pénzügyi Albizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 21-07-1994 / 05-05-1996 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
  • 26-10-1994 / 15-01-1997 : Petíciós Bizottság