Paul RÜBIG : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-01-1996 / 10-11-1996 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 25-01-1996 / 10-11-1996 : Österreichische Volkspartei (Ausztria)
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Österreichische Volkspartei (Ausztria)

Alelnök 

  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Az EU-Szlovák Köztársaság Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Képviselok 

  • 12-02-1996 / 13-11-1996 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 16-02-1996 / 11-11-1996 : Az Európai Gazdasági Övezet (EEA) Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-02-1996 / 15-01-1997 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Pénzügyi Albizottság
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Az EU-Szlovák Köztársaság Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Pénzügyi Albizottság

Póttag 

  • 08-02-1996 / 15-01-1997 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 16-10-1996 / 13-03-1997 : A Közösségi Szállítási Rendszer vizsgálatára felállított ideiglenes Bizottság
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és aKoreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Költségvetési Bizottság
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Az ASEAN tagállamaival, Délkelet-Ázsiával és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség