Sirkka-Liisa ANTTILA : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : az Európai Liberális, Demokrata és Reformpárt képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 11-11-1996 / 30-03-1999 : Suomen Keskusta (Finnország)

Képviselok 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Mezogazdasági és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Mezogazdasági és Vidékfejlesztési Bizottság

Póttag 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Noi Jogok Bizottsága
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : A Lettországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 16-01-1997 / 30-03-1999 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság
  • 14-10-1997 / 30-03-1999 : Az EU-Lettország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak