José Manuel DUARTE CENDÁN : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 10-09-1990 / 20-04-1993 : Szocialista Csoport - Tag
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 10-09-1990 / 18-07-1994 : Partido Socialista Obrero Español (Spanyolország)

Alelnök 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : A Lengyelországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Lengyelországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az EU-Lengyelország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Képviselok 

  • 14-09-1990 / 14-01-1992 : Regionális Politikai és Regionális Tervezési Bizottság
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : A Regionális Politika, Regionális Tervezés és a Regionális és Helyi Hatóságok közötti Kapcsolatok Bizottsága
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : A Lengyelországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Költségvetési Bizottság