István PÁLFI
  • István
    PÁLFI
  • Magyarország
  • Születési idő: 1966. szeptember 23., Berettyóújfalu Elhalálozás dátuma: 2006. július 15.

Képviselőcsoportok

  • 20.07.2004 / 15.07.2006 : az Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) és az Európai Demokraták Képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok

  • 20.07.2004 / 15.07.2006 : Fidesz-Magyar Polgári Szövetség (Magyarország)

Tag

  • 21.07.2004 / 15.07.2006 : Regionális Fejlesztési Bizottság
  • 21.07.2004 / 30.11.2005 : Költségvetési Ellenőrző Bizottság
  • 15.09.2004 / 15.07.2006 : Az EU-Ukrajna Parlamenti Együttműködési Bizottságba delegált küldöttség

Póttag

  • 22.07.2004 / 15.07.2006 : Költségvetési Bizottság
  • 15.09.2004 / 15.07.2006 : Az EU-Oroszország Parlamenti Együttműködési Bizottságba delegált küldöttség

Parlamenti tevékenység plenáris ülésen a hatodik parlamenti ciklusban

Plenáris ülésen elhangzott felszólalás(ok)

2

Strukturális alapok

05-07-2005 P6_CRE-REV(2005)07-05(26)

A Számvevőszék 2003. évi éves jelentése

02-12-2004 P6_CRE-REV(2004)12-02(4)

Parlamenti kérdés(ek)

7

Előcsatlakozási alapok szabályszerű felhasználása Romániában és Bulgáriában

27-03-2006 P-1473/2006 Bizottság

A gyermekek jólétéhez szükséges legfontosabb termékek és szolgáltatások HÉA-jának csökkentése

18-10-2005 O-0098/2005 Bizottság

A gyermekek jólétéhez szükséges legfontosabb termékek és szolgáltatások HÉÁ-jának csökkentése

18-10-2005 O-0097/2005 Tanács

Szolgáltatást nyújtó magyar/uniós vállalkozások jogtalan zaklatása Németországban

06-07-2005 E-2625/2005 Bizottság

az előcsatlakozási alapok nem jutnak el a helyi önkormányzatokhoz Romániában

04-04-2005 P-1385/2005 Bizottság

A második világháború hosszútávú következményei

09-03-2005 O-0027/2005 Bizottság

A második világháború hosszútávú következményei

09-03-2005 O-0026/2005 Tanács