Jean-Luc DEHAENE
  • Jean-Luc
    DEHAENE
  • Belgium
  • Születési idő: 1940. augusztus 7., Montpellier Elhalálozás dátuma: 2014. május 15.

Képviselőcsoportok

  • 20.07.2004 / 13.07.2009 : az Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) és az Európai Demokraták Képviselőcsoportja - Tag
  • 14.07.2009 / 15.05.2014 : Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) képviselőcsoport - Tag

Nemzeti pártok

  • 20.07.2004 / 13.07.2009 : Christen-Democratisch & Vlaams - Nieuw-Vlaamse Alliantie (Belgium)
  • 14.07.2009 / 15.05.2014 : Christen-Democratisch & Vlaams (Belgium)

Alelnök

  • 21.09.2004 / 13.03.2007 : A Kínai Népköztársasággal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 14.03.2007 / 13.07.2009 : A Kínai Népköztársasággal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Költségvetési Bizottság
  • 25.01.2012 / 15.05.2014 : Költségvetési Bizottság

Tag

  • 21.07.2004 / 14.01.2007 : Alkotmányügyi Bizottság
  • 15.09.2004 / 20.09.2004 : A Kínai Népköztársasággal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 14.10.2004 / 08.06.2005 : A kibővült Unió 2007 és 2013 közötti politikai kihívásaival és költségvetési eszközeivel foglalkozó ideiglenes bizottság
  • 15.01.2007 / 30.01.2007 : Alkotmányügyi Bizottság
  • 31.01.2007 / 13.07.2009 : Alkotmányügyi Bizottság
  • 16.09.2009 / 15.05.2014 : A Kínai Népköztársasággal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 17.06.2010 / 30.06.2011 : A 2013 utáni fenntartható Európai Unióval kapcsolatos politikai kihívásokkal és költségvetési forrásokkal foglalkozó különbizottság
  • 19.01.2012 / 24.01.2012 : Költségvetési Bizottság

Póttag

  • 21.07.2004 / 14.01.2007 : Külügyi Bizottság
  • 31.08.2004 / 14.01.2007 : Biztonság- és védelempolitikai albizottság
  • 15.01.2007 / 30.01.2007 : Biztonság- és védelempolitikai albizottság
  • 15.01.2007 / 30.01.2007 : Külügyi Bizottság
  • 31.01.2007 / 13.07.2009 : Biztonság- és védelempolitikai albizottság
  • 31.01.2007 / 13.07.2009 : Külügyi Bizottság
  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Alkotmányügyi Bizottság
  • 16.09.2009 / 15.05.2014 : Az EU–Kazahsztán, EU–Kirgizisztán, EU–Üzbegisztán Parlamenti Együttműködési Bizottságokba delegált küldöttség és a Tádzsikisztánnal, Türkmenisztánnal és Mongóliával fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 19.01.2012 / 15.05.2014 : Alkotmányügyi Bizottság

Parlamenti tevékenységek a plenáris ülésen – 7. parlamenti ciklus

Plenáris ülésen elhangzott felszólalás(ok)

10

Az ír elnökség mérlege, beleértve a többéves pénzügyi keretet is (vita)

02-07-2013 P7_CRE-REV(2013)07-02(6)

A pénzügyi tranzakciós adó közös rendszere (a vita folytatása)

23-05-2012 P7_CRE-REV(2012)05-23(5)

Többéves pénzügyi keret (vita)

05-07-2011 P7_CRE-REV(2011)07-05(11)

A Tanács belga elnökségének áttekintése (vita)

18-01-2011 P7_CRE(2011)01-18(6)

A költségvetés felülvizsgálata (vita)

19-10-2010 P7_CRE(2010)10-19(13)

A belga elnökség tevékenységi programja (vita)

07-07-2010 P7_CRE-REV(2010)07-07(6)

Jelentés(ek) – előadóként beterjesztve

9

JELENTÉS az Európai Unió saját forrásainak rendszeréről szóló tanácsi határozatra irányuló tervezetről

BUDG
07-04-2014 A7-0271/2014

JELENTÉS az Európai Unió saját forrásainak rendszerére vonatkozó végrehajtási intézkedésekről

BUDG
07-04-2014 A7-0270/2014

AJÁNLÁS a 2014–2020 közötti időszakra vonatkozó többéves pénzügyi keretről szóló tanácsi rendelet tervezetéről

BUDG
15-11-2013 A7-0389/2013

JELENTÉS a Rugalmassági Eszköz igénybevételéről szóló európai parlamenti és tanácsi határozatra irányuló javaslatról

BUDG
14-11-2013 A7-0388/2013

Állásfoglalásra irányuló indítvány(ok)

2

Parlamenti kérdés(ek)

1

  EU support for intra-European migration

15-12-2009 E-6531/2009

Parlamenti tevékenység plenáris ülésen a hatodik parlamenti ciklusban

Plenáris ülésen elhangzott felszólalás(ok)

17

A Lisszaboni Szerződés hatása az Európai Unió intézményi egyensúlyának alakulására (A6-0142/2009, Jean-Luc Dehaene)

07-05-2009 P6_CRE(2009)05-07(9.16)

Az Európai Tanács eredményei (2009. március 19-20.) (vita)

25-03-2009 P6_CRE(2009)03-25(2)

Lisszaboni Szerződés (vita)

20-02-2008 P6_CRE(2008)02-20(3)

A Parlament tagjai

10-10-2007 P6_CRE(2007)10-10(17)

Vita Európa jövőjéről (vita)

23-05-2007 P6_CRE-REV(2007)05-23(9)

Vita Európa jövőjéről a belga miniszterelnök részvételével, az Európai Tanács tagjával (vita)

31-05-2006 P6_CRE-REV(2006)05-31(9)

Európai politikai pártok (vita)

22-03-2006 P6_CRE-REV(2006)03-22(17)

Jelentés(ek) – előadóként beterjesztve

1

JELENTÉS A Lisszaboni Szerződés hatása az Európai Unió intézményi egyensúlyának fejlődésére

AFCO
18-03-2009 A6-0142/2009

Állásfoglalásra irányuló indítvány(ok)

2

ÁLLÁSFOGLALÁSRA IRÁNYULÓ INDÍTVÁNY Tibetről

02-04-2008 B6-0136/2008

Írásbeli nyilatkozat(ok)

1

Írásbeli nyilatkozat a Hirosima és Nagaszaki bombázásának 60. évfordulójáról való megemlékezésrő

23-05-2005 P6_DCL(2005)0031 Elévült

Részletek

Gisela KALLENBACH , Jill EVANS , Tobias PFLÜGER , Jean-Luc DEHAENE , Ana GOMES

Kiosztás dátuma : 23-05-2005
Lejárat időpontja : 23-08-2005
Aláírók száma : 79 - 23-08-2005

Parlamenti kérdés(ek)

2

Nyilatkozatok (7. parlamenti ciklus)