Giovanni RIVERA : 6. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-05-2005 / 13-07-2009 : Független képviselők

Nemzeti pártok 

  • 25-05-2005 / 14-02-2008 : Uniti nell'Ulivo (Olaszország)
  • 15-02-2008 / 10-03-2008 : Movimento Civico Federativo Popolare (Olaszország)
  • 11-03-2008 / 13-07-2009 : Uniti nell'Ulivo (Olaszország)

Képviselok 

  • 22-06-2005 / 14-01-2007 : Belső Piaci és Fogyasztóvédelmi Bizottság
  • 29-09-2005 / 13-03-2007 : A Palesztin Jogalkotó Tanáccsal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Belső Piaci és Fogyasztóvédelmi Bizottság
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Belső Piaci és Fogyasztóvédelmi Bizottság
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Nőjogi és Esélyegyenlőségi Bizottság
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : A Palesztin Jogalkotó Tanáccsal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség

Póttag 

  • 21-09-2005 / 14-01-2007 : Nőjogi és Esélyegyenlőségi Bizottság

all-activities 

Állásfoglalásra irányuló indítvány(ok) 
A képviselők egyéni indítványokat nyújthatnak be az EU tevékenységi körébe tartozó kérdésekben. Az indítványt megfontolásra a felelős bizottság elé terjesztik. 143. cikk

Jelenléti ív 
Ez a jelenléti ív a 6. parlamenti ciklus plenáris üléseiről készült jegyzőkönyvek kivonata. A benne található információ csak tájékoztatási célokat szolgál, és az Európai Parlament képviselőinek hivatali idejére terjed ki. Szerkesztetlen adatokat tartalmaz, amelyeken még nem eszközölték a javítást a betegség, szülési vagy szülői szabadság, a jóváhagyott hivatalos parlamenti kiküldetés és hasonló okok miatt indokolt távollét és igazolt hiányzás esetében.