Johan DANIELSSON : 9. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 02-07-2019 ... : Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetsége az Európai Parlamentben képviselőcsoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 02-07-2019 ... : Arbetarepartiet- Socialdemokraterna (Svédország)

Alelnök 

  • 10-07-2019 / 26-09-2019 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság

Képviselok 

  • 02-07-2019 / 09-07-2019 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 02-07-2019 ... : Az északi együttműködésért felelős, a Svájccal és Norvégiával fenntartott kapcsolatokért felelős és az EU–Izland Parlamenti Vegyes Bizottságba és az Európai Gazdasági Térség (EGT) Parlamenti Vegyes Bizottságába delegált küldöttség
  • 27-09-2019 ... : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság

Póttag 

  • 02-07-2019 ... : Foglalkoztatási és Szociális Bizottság
  • 08-10-2019 ... : A Koreai-félszigettel fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség

Kapcsolat