Martine ROURE : 6. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : az Európai Parlament Szocialista Képviselőcsoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Parti socialiste (Franciaország)

Alelnök 

  • 10-07-2007 / 13-07-2009 : Európai Parlament
  • 10-07-2007 / 13-07-2009 : Az Európai Parlament Elnöksége

Alelnök 

  • 21-09-2004 / 13-03-2007 : A Kínai Népköztársasággal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 14-03-2007 / 25-09-2007 : A Kínai Népköztársasággal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség

Képviselok 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottság
  • 15-09-2004 / 20-09-2004 : A Kínai Népköztársasággal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 19-01-2006 / 14-02-2007 : Az európai országoknak a CIA által foglyok szállítására és illegális fogva tartására való állítólagos használatával foglalkozó ideiglenes bizottság
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottság
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottság
  • 26-09-2007 / 13-07-2009 : A Kínai Népköztársasággal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség

Póttag 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Költségvetési Bizottság
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Költségvetési Bizottság
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Költségvetési Bizottság

all-activities 

Jelentés(ek) – előadóként beterjesztve 
A felelős parlamenti bizottságban előadót neveznek ki a jogalkotási és költségvetési jellegű javaslatokról vagy egyéb kérdésekről szóló jelentés elkészítésére. Jelentéseik elkészítése során az előadók konzultálhatnak szakértőkkel és az érdekelt felekkel. Az előadók felelősek továbbá a kompromisszumos módosítások megfogalmazásáért és az árnyékelőadókkal folytatott tárgyalásokért. A bizottsági szinten elfogadott jelentéseket ezután plenáris ülésen tárgyalják és szavaznak róluk. 55. cikk

Parlamenti kérdés(ek) 
Vitára bocsátandó, szóbeli választ igénylő kérdést benyújthat bizottság, képviselőcsoport vagy a Parlament összes képviselőjének legalább 5%-a. A címzettek más uniós intézmények. Az Elnökök Értekezlete dönti el, hogy a kérdések felkerülnek-e és milyen sorrendben egy adott plenáris ülés végleges napirendtervezetére. 128. cikk

Írásbeli nyilatkozatok (2017. január 16-ig) 
**Ez az eszköz 2017. január 16. óta nem létezik**. Az írásbeli nyilatkozatok az EU hatáskörébe tartozó kérdésekre vonatkozó kezdeményezések voltak. A képviselők azt 3 hónapos időszakon belül írhatták alá.

Írásbeli nyilatkozat a civil élettársi kapcsolatok egyenlő elismeréséről  
- P6_DCL(2008)0076 - Elévült  
Sharon BOWLES , Elspeth ATTWOOLL , Martine ROURE , Caroline LUCAS , Anders WIJKMAN  
Kiosztás dátuma : 22-09-2008
Lejárat időpontja : 15-01-2009
Aláírók száma : 160 - 16-01-2009
Írásbeli nyilatkozat a főemlősök tudományos kísérletekben való felhasználásáról  
- P6_DCL(2007)0040 - Elfogadva  
Jens HOLM , Rebecca HARMS , John BOWIS , Martine ROURE , Mojca DRČAR MURKO  
Kiosztás dátuma : 23-04-2007
Lejárat időpontja : 06-09-2007
Elfogadva (dátum) : 25-09-2007
Elfogadott szöveg (az aláírók névsorával együtt) : P6_TA(2007)0407
Aláírók száma : 432 - 06-09-2007
Írásbeli nyilatkozat a nők önrendelkezési jogáról, valamint a megfelelő szexuális oktatásról és családtervezésről az Európai Unióban  
- P6_DCL(2005)0079 - Elévült  
Katalin LÉVAI , Martine ROURE , Anne VAN LANCKER , Eva-Britt SVENSSON , Lissy GRÖNER  
Kiosztás dátuma : 12-12-2005
Lejárat időpontja : 12-03-2006
Aláírók száma : 84 - 12-03-2006

Jelenléti ív 
Ez a jelenléti ív a 6. parlamenti ciklus plenáris üléseiről készült jegyzőkönyvek kivonata. A benne található információ csak tájékoztatási célokat szolgál, és az Európai Parlament képviselőinek hivatali idejére terjed ki. Szerkesztetlen adatokat tartalmaz, amelyeken még nem eszközölték a javítást a betegség, szülési vagy szülői szabadság, a jóváhagyott hivatalos parlamenti kiküldetés és hasonló okok miatt indokolt távollét és igazolt hiányzás esetében.