André FANTON : 2. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Az Európai Demokrata Szövetség Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Rassemblement pour la République (Franciaország)

Képviselok 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 21-01-1987 / 07-04-1987 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 08-04-1987 / 24-07-1989 : Gazdasági, Pénzügyi és Iparpolitikai Bizottság

Póttag 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Eljárási Szabályok és Petíciós Bizottság
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Költségvetési Bizottság
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Intézményi Ügyek Bizottsága