André R.J.-M.H.-A DAMSEAUX : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 08-03-1982 : Liberálisok és Demokraták Csoportja - Alelnök
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Liberálisok és Demokraták Csoportja - Alelnök

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Parti réformateur libéral (Belgium)

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 10-07-1980 : Gazdasági és Pénzügyi Bizottság
  • 11-07-1980 / 20-01-1982 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : A Közép-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség