Yvette ROUDY : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 16-06-1981 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 16-06-1981 : Parti socialiste (Franciaország)

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 16-06-1981 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 25-10-1979 / 13-04-1980 : Az EGK-Görögország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak