Lucien RADOUX : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Parti socialiste (Belgium)

Elnök 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : A Kelet-Európával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Intézményi Ügyek Bizottsága