Jean REY : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 10-07-1980 : Liberálisok és Demokraták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 10-07-1980 : Parti réformateur libéral (Belgium)

Alelnök 

  • 20-07-1979 / 10-07-1980 : Politikai Ügyek Bizottsága

Képviselok 

  • 10-12-1979 / 10-07-1980 : Az EGK-Görögország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak