Brandon RHYS WILLIAMS : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Európai Demokraták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Egyesült Királyság)

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Gazdasági és Pénzügyi Bizottság
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : A Jugoszláviával való kapcsolatokért felelos küldöttség