Allan R. ROGERS : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Labour Party (Egyesült Királyság)

Alelnök 

  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Európai Parlament
  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Az Európai Parlament Elnöksége

Alelnök 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Eljárási Szabályok és Petíciós Bizottság
  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Gazdasági és Pénzügyi Bizottság
  • 24-10-1979 / 20-01-1982 : Az EGK-Törökország Társulás Interparlamentáris Bizottságához delegáltak
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Intézményi Ügyek Bizottsága