Jacques P. MOREAU : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Parti socialiste (Franciaország)

Elnök 

  • 09-06-1981 / 23-07-1984 : Gazdasági és Pénzügyi Bizottság

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 08-06-1981 : Gazdasági és Pénzügyi Bizottság
  • 20-05-1983 / 23-07-1984 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 20-05-1983 / 23-07-1984 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség