Johan van MINNEN : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partij van de Arbeid (Hollandia)

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Eljárási Szabályok és Petíciós Bizottság
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : A Közép-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség