Maurice MARTIN : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Kommunisták és Szövetségeseik Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Parti communiste français (Franciaország)

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Közlekedési Bizottság
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Az ASEAN tagállamaival és az ASEAN Interparlamentáris Szervezetével (AIPO) való kapcsolatokért felelos küldöttség