Pierre MESSMER : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 27-06-1980 : Európai Progresszív Demokraták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 27-06-1980 : Défence des intérêts de la France en Europe (Franciaország)

Képviselok 

  • 19-07-1979 / 27-07-1980 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság