Christos MARKOPOULOS : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Panellinio Socialistiko Kinima (Görögország)

Képviselok 

  • 17-11-1981 / 23-07-1984 : Energetikai és Kutatási Bizottság
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség