René MART : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 26-11-1980 / 08-03-1982 : Liberálisok és Demokraták Csoportja - Tag
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Liberálisok és Demokraták Csoportja - Alelnök

Nemzeti pártok 

  • 26-11-1980 / 23-07-1984 : Parti démocratique (Luxemburg)

Képviselok 

  • 19-12-1980 / 23-07-1984 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság