Agostino MANTOVANI : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 23-04-1991 / 18-07-1994 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 23-04-1991 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Olaszország)

Alelnök 

  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Az Izlanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 18-01-1993 / 18-07-1994 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Az Izlanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az Izlanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 14-06-1991 / 14-01-1992 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Európai Parlamenti Tagok az ACP és EGK (ACP-EGK) közötti szerzodés közgyulésénél
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Gazdasági Közösség (ACP-EGK) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 15-01-1992 / 18-12-1992 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 17-01-1992 / 04-02-1992 : Az Izlanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1992 / 14-02-1992 : Az EK-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 06-07-1992 / 18-01-1993 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Gazdasági Közösség (ACP-EGK) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Gazdasági Közösség (ACP-EGK) közötti szerzodés közgyulésénél.

Póttag 

  • 14-06-1991 / 14-01-1992 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 14-06-1991 / 14-01-1992 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 15-01-1992 / 11-06-1992 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Független Államok Nemzetközösségének (CIS) köztársaságaival való kapcsolattartáshoz delegáltak
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
  • 25-02-1992 / 10-02-1993 : Az ASEAN tagállamaival, az ASEAN Interparlamentáris Szervezetével (AIPO) és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Az ASEAN tagállamaival, az ASEAN Interparlamentáris Szervezetével (AIPO) és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Független Államok Nemzetközösségének (CIS) köztársaságaival való kapcsolattartáshoz delegáltak
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Független Államok Nemzetközösségének (CIS) köztársaságaival való kapcsolattartáshoz delegáltak
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az ASEAN tagállamaival, az ASEAN Interparlamentáris Szervezetével (AIPO) és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség