Marc M.J.A. FISCHBACH : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Parti chrétien social (Luxemburg)

Alelnök 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Eljárási Szabályok és Petíciós Bizottság
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : A Mashreq országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Jogügyi Bizottság