Mauro FERRI : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 09-12-1979 : Szocialista Csoport - Az elnökség tagja
  • 10-12-1979 / 23-07-1984 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito socialista democratico italiano (Olaszország)

Elnök 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Jogügyi Bizottság
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Intézményi Ügyek Bizottsága

Képviselok 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Jogügyi Bizottság
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : A Jugoszláviával való kapcsolatokért felelos küldöttség