Alfredo DIANA : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Olaszország)

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Mezogazdasági Bizottság
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Az Európai Parlament/Spanyol Nemzetgyulés Közös Bizottsághoz delegáltak